Telewizor UE40EH5450 - połączenie ze słuchawkami bezprzewodowymi.

Telewizory Smart TV - o nich rozmawiamy w tej kategorii forum. Pytaj, opiniuj i dyskutuj z innymi o telewizorach Samsung!
destrojero
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 23, 10:26

Telewizor UE40EH5450 - połączenie ze słuchawkami bezprzewodowymi.

Post autor: destrojero »

Dzień dobry.
Posiadam od wielu lat telewizor Samsung UE40EH5450. Chciałbym połączyć go ze słuchawkami bezprzewodowymi. Z tego co się orientowałem, ten model nie posiada Bluetooth, więc bezpośrednie połączenie odpada. Posiadam Mi Boxa spiętego z TV przez HDMI, z którego korzystam po przełączaniu źródła w TV na HDMI. Mi Box posiada Bluetooth, więc mogę przy jego pomocy połączyć się ze słuchawkami i korzystać z Netfilxa, HBO, Youtube i innych usług dostępnych przez Mi Box. Jednak chciałbym również cieszyć się tą możliwością oglądając zwykłe kanały TV, które mam z Telewizji Kablowej. No i tu pojawia się problem, bo TV nie ma możliwości wykryć tych słuchawek, ze względu właśnie na brak Bluetooth. Czytałem, że można dokupić jakiś nadajnik Bluetooth i wpiąć go w TV i wtedy łączyć się ze słuchawkami. Jeśli tak to proszę zacnych użytkowników o doradzenie mi, jaki to miałby być konkretnie nadajnik (wiadomo - niedrogi i świetny ;) ), bo w Internecie jest tego mnóstwo, a nie wiem, który będzie odpowiedni do mojego TV, ewentualnie czy jest jakiś inny mniej lub bardziej magiczny sposób na rozwiązanie tego problemu:-)

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ