Tablet Galaxy Tab Active3 jak usunąć hasło, przywrócić do ustawień fabrycznych?

Interesuje Cię tablet Samsung Galaxy Tab A? Porozmawiaj tutaj na forum z innymi!
bakauk
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 23, 9:17

Tablet Galaxy Tab Active3 jak usunąć hasło, przywrócić do ustawień fabrycznych?

Post autor: bakauk »

Tablet Galaxy Tab Active3 jak usunąć hasło/wrócić do ustawienia fabrycznego, bo żadne kombinacje klawiszy nie chcą działać tylko się cały czas normalnie włącza i nie wiem co robić.
admin
Administrator
Posty: 6473
Rejestracja: 23 mar 21, 15:31

Post autor: admin »

@bakauk pozostaje jedynie wizyta w serwisie

Oprogramowanie Android skutecznie zablokuje wszelkie próby dostania się do danych zablokowanego urządzenia, po to właśnie są blokady. Jedyna opcja zdjęcia zapomnianego hasła blokady ekranu z zachowaniem danych, to zalogowanie się do findmymobile.com kontem Samsung skonfigurowanym na danym urządzeniu. Tam już można zrobić wszystko.

Tablet Galaxy Tab Active3 jak usunąć hasło, przywrócić do ustawień fabrycznych? - 1.PNG
Tablet Galaxy Tab Active3 jak usunąć hasło, przywrócić do ustawień fabrycznych? - 1.PNG (220.7 KiB) Przejrzano 329 razy

Nawet gdyby pozostawione na nim dane nie były ważne, to i tak nawet hard reset nie pomoże, bo Android i tak zapyta o dane logowania/pin/blokadę etc.
bakauk
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 23, 9:17

Post autor: bakauk »

o to chodzi że nie potrzebuję zachowywać żadnych danych bo nic na nim takiego nie ma, dzieciaki zmieniły hasło i nie pamiętają na jakie, chce go zresetować do ustawień fabrycznych tak żeby nie leżał i się nie kurzył, na YouTube jest pokazanie jak to zrobić przy pomocy kombinacji guzków ale nie wiem czemu u mnie to nie działa, za każdym razem normalnie się załącza i nie chce przejść w tryb bezpieczeństwa żeby go całkowicie sformatować. A czy jest jakaś możliwość, jakiś program żeby go podłączyć do PC i wtedy spróbować go zresetować?
ODPOWIEDZ